Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
 
LUKSUSOWE CZARTERY I REJSY


Pragniemy zaproponować rejsy (czartery) na nowoczesnych luksusowych superjachtach żaglowych i motorowych. Mogą one być niebalnylnymi wakacjami z dala od obleganych kurortów zapewniającymi maksimum prywatności a jednocześnie wysoki standard. Taki rejs to idealne połączenie luksusu, aktywnego odpoczynku (żeglowanie, nurkowanie), wręcz rodzinnej atmosfery i doskonałej kuchni. To wymarzony pomysł na bajeczną podróż poślubną!
Tego typu rejsy są także doskonałym miejscem na prestiżowe spotkanie biznesowe z partnerami czy współpracownikami pozwalające z dala od zgiełku zaplanować nową strategię czy ustalić szczegóły nowego kontraktu. Mogą też być sposobem na zjednanie nowych kontrahentów, wyróżnienie kadry menagerskiej czy członków zarządu. Taki rejs to prawdziwy powiew wielkiego świata. A połączony z wypadem do kasyna w Monaco, eksulywnej restauracji w Cannes czy spa na Capri wywiera naprawdę ogromne wrażenie i pozostawia niezapomniane wspomnienia!
Jednostki tego typu posiadają w pełni profesjonalną załogę składającą się zazwyczaj z: doświadczonego kapitana, oficera-nawigatora oraz kucharza-stewarda. W trakcie rejsu zapewniają oni bezpieczeństwo żeglugi i są do Państwa wyłącznej dyspozycji.


Oferujemy organizację rejsów według indywidualnie opracowanych scenariuszy. Dzięki współpracy z licznymi firmami armatorskimi, możemy zorganizować rejs (czarter) na luksusowej jednostce praktycznie w dowolnym zakątku świata, a zwłaszcza w tak atrakcyjnych turystycznie rejonach jak:
- Morze Śródziemne (Francuska Riviera, Korsyka, Sardynia i Sycylia, Chorwacja, Hiszpania i Baleary, Grecja i Turcja),
- Morze Karaibskie: Wyspy Dziewicze, Jamajka i Kajmany, Bahamy i Floryda, Małe Antyle (Grenadyny, St. Vincent, St. Lucia, Martynika i Guadelupa),
- Seszele, Tajlandia i Malediwy,
- Australia i Nowa Zelandia.


Przygotowanie imprezy odbywa się na dwa sposoby:
  • na podstawie otrzymanych informacji dotyczących budżetu i terminu wyszukujemy jednostki spełniające oczekiwania klienta na sugerowanym akwenie
  • na podstawie wymagań dotyczących terminu, akwenu oraz rodzaju jednostek kalkulujemy koszt imprezy.

Wystarczy kontakt z nami >>>, aby uzyskać dokładne informacje i profesjonalną obsługę - jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Artykuł na temat luksusowych czarterów >>>

Współpracujemy m. in. z tak renomowanymi firmami jak: OceanIndependence, Windward Islands, Nigel Burgess, Sail Away, Seven Seas Yacht Charters, Blue Yacht Charter, Alpha Yachting, Luxury Charter Yachts, Yacht Charter Club.


 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Nie rób plagiatu stron SEAMASTERa - zostanie to wykryte przez program Copyscape! Aktualności SEAMASTERa