Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
 
OFERTA DLA FIRM CZYLI ŻEGLARSKI INCENTIVE


Żeglarska przygoda szybciej oraz skuteczniej niż zwykły wyjazd, nagroda pieniężna czy rzeczowa zintegruje zespół, zbuduje i zacieśni więzi przyjaźni oraz zaowocuje wzrostem lojalności wobec firmy. Imprezy tego typu przynoszą więc korzyść nie tylko pracownikom, ale i pracodawcom. Mogą one być nagrodą za kreatywność i efektywność, ale także motywacją do dalszej wytężonej pracy. Zgrany i sprawdzony w morskich realiach team odznacza się większą skutecznością codziennego działania. Proponujemy organizację rejsów według indywidualnie opracowanych scenariuszy:
 • integracyjne oraz typu team building dla pracowników tworzących zespoły >>>
 • nagrodowe, motywacyjne oraz lojalnościowe dla pracowników i partnerów biznesowych >>>
 • na jednostkach luksusowych >>>
 • na żaglowcach

NASZE MOŻLIWOŚCI

Dzięki współpracy z licznymi firmami armatorskimi, możemy zorganizować rejs praktycznie w dowolnym zakątku świata, począwszy od Bałtyku, północnej Norwegii, Irlandii i Szkocji, przez Chorwację, Grecję, Turcję, francuską Riwierę, hiszpańskie Baleary i Wyspy Kanaryjskie, Karaiby i Kubę, po Alaskę, Hawaje, Tajlandię czy Seszele. Możemy również zaproponować rejsy na Ziemi Ognistej i Antarktydzie połączone z okrążeniem “piekielnego” Cabo de Hornos oraz na Spitsbergen i Grenlandię.
Rejsy odbywają się na bezpiecznych i wygodnych jachtach jednokadłubowych, a na niektórych rejonach istnieje możliwość skorzystania z katamaranów. Na części akwenów (zwłaszcza Morze Śródziemne) możemy także zaproponować rejsy na luksusowych jednostkach żaglowych i motorowych.
Nasze rejsy prowadzone są przez doświadczonych skipperów o dużej kulturze osobistej. Zapewniają oni bezpieczną żeglugę uwzględniającą specyfikę rejsu oraz sugestie jego uczestników, którzy nie muszą posiadać doświadczenia ani kwalifikacji żeglarskich.
Przygotowując rejsy dostarczamy szczegółowy ich plan z krótkimi opisami miejsc wartych odwiedzenia. Oczywiście ze względu na specyfikę usług, plany mogą ulec zmianie z powodu nieprzewidzianych warunków hydro-meteorologicznych. Decyzję o zmianach w harmonogramie imprezy każdorazowo podejmuje skipper w porozumieniu z organizatorami mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników oraz jednostki.
Zlecenia wszystkich Klientów traktujemy indywidualnie, starając się aby był on zadowolony z naszych usług. Nasze zaangażowanie, znajomość spraw morskich oraz turystyki, a także zrozumienie potrzeb Klientów sprawia, że nasze imprezy są doskonale zorganizowane oraz niezapomniane dla uczestników.
Przygotowanie imprezy odbywa się na dwa sposoby:
 • na podstawie otrzymanych informacji dotyczących budżetu i terminu określamy możliwości organizacji na sugerowanym akwenie oraz pozostałe warunki realizacji
 • na podstawie wymagań dotyczących terminu, akwenu oraz rodzaju jednostek kalkulujemy koszt imprezy.
Posiadając doskonałą znajomość rynku oraz współpracując z licznymi firmami armatorskimi możemy dostosować program rejsów do oczekiwań, możliwości i preferencji klientów, wykorzystując w maksymalny sposób aktualne rabaty. Wystarczy kontakt z nami, aby uzyskać dokładne informacje i profesjonalną obsługę - jesteśmy do Państwa dyspozycji!


REJSY INTEGRACYJNE I TEAM BUILDING

Żeglarstwo jako sport zespołowy, realizowany w specyficznych warunkach morskich, pozwala na szybkie przełamanie biurowych barier oraz scementowanie zespołu poprzez wspólną pracę na jachcie. Dobra praktyka morska promuje i kształtuje takie cechy jak: umiejętność współpracy i organizacji, komunikacji i kierowania zespołem, otwartość i szybkość działania, zaufania i polegania na sobie. A więc te, które są niezbędne również w działalności biznesowej.
Wspólna żegluga, przygotowywanie posiłków, służba pokładowa, ale także zabawa stawiają przed grupą nowe wyzwania, które będąc odległe od codziennych zajęć pozwalają na szybsze poznanie siebie nawzajem. Już po 2-3 dniach doskonale widać wrodzone cechy poszczególnych osób: dowódcze, logistyczne, organizacyjne czy w kontaktach interpersonalnych. Morska przygoda pozwala na zbudowanie mocnych więzi w grupie, szybszą jej integrację i wykorzystanie w przyszłej pracy naturalnych predyspozycji. Po takim rejsie grupa jest nie tylko zbiorem pojedynczych osób pracujących w jednej firmie, ale stanowi zgrany team gotowy do efektywnego współdziałania.
Cechami tego typu rejsów są:
 • wybór trudniejszych pod względem hydro-meteorologicznym akwenów pozwalających na “próbę” w trudnych warunkach czyli “krew, pot i łzy” jak mawiał Churchill
 • spędzenie większości czasu w morzu celem zgrania zespołu
 • poddanie wszystkich członków załogi dyscyplinie i obowiązkom wynikającym ze specyfiki żeglarstwa
 • czas trwania minimum jeden tydzień.
Proponowane akweny: Morze Bałtyckie, Północne i Norweskie (miesiące IV-V i IX-X), Alaska (VI-VIII).


REJSY LOJALNOŚCIOWE, NAGRODOWE I MOTYWACYJNE

Rejsy tego typu są doskonałą nagrodą za osiągnięte wyniki w pracy czy sprzedaży, ale także zachętą do dalszego wysiłku oraz lojalności wobec firmy. Rejsy ze swoją nietypową oprawą, przestrzenią i żeglarską atmosferą są doświadczeniem będącym przygodą samą w sobie. Wspólne żeglowanie i nurkowanie, zabawa oraz zwiedzanie pozwalają w sposób znacznie szybszy i prawie niezauważalny integrować zespół, budować przyjaźnie i lojalność wobec firmy.

Cechami tego typu rejsów są:
 • akweny atrakcyjne turystycznie z trasami opracowanymi w ten sposób, aby dostarczyć jak najwięcej niezapomnianych wrażeń uczestnikom
 • turystyczny charakter rejsu oznacza optymalne połączenie żeglugi, nurkowania, plażowania, zwiedzania zabytków, poznawania ciekawostek przyrodniczych i biesiadowania
 • możliwość organizacji rejsów tematycznych czy specjalistycznych (nurkowych, wędkarskich)
 • czas trwania zwykle około tygodnia.
Proponowane akweny:
 • tańsze: Chorwacja i Wyspy Jońskie (m-ce V-IX), Grecja i Turcja (Cyklady i Dodekanez, m-ce V-VI i IX-X)
 • średnio drogie: południowe Włochy (Zatoka Neapolitańska z Capri, Sycylia i Sardynia), francuska Riwiera, Baleary, Wyspy Kanaryjskie
 • raczej droższe: Karaiby i Kuba (m-ce XI-V), Floryda, Bahamy i Meksyk (m-ce XI-V), Seszele i Mauritius, Tajlandia i Malediwy, Australia i Nowa Zelandia, Polinezja Francuska i Tahiti.Autor zdjęć: Jeremi Radwaniecki

powrót


 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Aktualności SEAMASTERa