Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
 
UBEZPIECZENIE TRYSTYCZNE OD NNW I KL


W chwili obecnej możemy zaproponować Państwu ubezpieczenie turystyczne Tramp TU Allianz od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz kosztów leczenia za granicą. Koszt nie jest wielki a daje poczucie bezpieczeństwa, ułatwia postępowanie i zmniejsza koszty w przypadku nieszczęśliwego wypadku za granicą.

Co zapewnia to ubezpieczenie?
- Możliwość skorzystania z szybkiej i fachowej pomocy Centrum Operacyjnego Assistance w razie jakiegokolwiek wypadku czy zachorowania w trakcie podróży, niezależnie od miejsca, gdzie to się stało.
- Doskonale wyszkolony zespół wielojęzycznych operatorów i lekarzy, z którymi można się konsultować telefonicznie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
- Dostęp do pełnego zakresu usług medycznych – począwszy od wizyty lekarskiej poprzez zabiegi ambulatoryjne, hospitalizację, aż do transportu medycznego samolotem sanitarnym.
- Bieżący nadzór Centrum Operacyjnego Assistance nad obsługą medyczną ubezpieczonego, co zwalnia go od konieczności np. szukania odpowiedniego specjalisty, szpitala, środków transportu.
- Pokrycie kosztów udzielenia pomocy, co oznacza, że nie ma potrzeby wydawania własnych pieniędzy, a później ubiegania się o refundację.
- Możliwość rozszerzenia ochrony o świadczenie odwołania imprezy przed wyjazdem lub wcześniejszy z niej powrót oraz świadczenie pokrycia kosztów anulowania noclegu w hotelu i pokrycia kosztów anulowania biletu lotniczego.

Wysokość składki zależy m. in. od czasu trwania ubezpieczenia, zakresu i sumy ubezpieczenia, zakresu terytorialnego, ilości oraz wieku ubezpieczonych. Składka obliczana jest według aktualnego kursu EUR.

Orientacyjne przykładowe koszty ubezpieczenia (7/14 dni) przy kursie ok. 1EUR=4.5zł:
- Strefa A (kraje europejskie): podstawowe 34/69zł i rozszerzone 56/112zł.
- Strefa B (pozostałe kraje): podstawowe 79/158zł i rozszerzone (zalecane) 112/224zł.

Ogólne informacje o ubezpieczeniu >>>
Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu >>>

Może więc warto? Zastanów się i skontaktuj z nami?


W przypadku zainteresowania ubezpieczeniem prosimy o przesłanie do nas maila z akwenem żeglugi, ilością dni oraz osób celem dokonania kalkulacji kosztów >>>


powrót


 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Nie rób plagiatu stron SEAMASTERa - zostanie to wykryte przez program Copyscape! Aktualności SEAMASTERa