Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
PRAKTYKA MORSKA: rejsy bałtyckie

Jeśli w ofercie nie ma rejsu jakiego szukasz, to możemy zorganizować go dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Napisz do nas >>>

Rejsy przeznaczone są zarówno dla żeglarzy początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Wszyscy uczestnicy rejsu przejdą podstawowe szkolenie w zakresie obsługi żagli, cum, urządzeń i instalacji jachtowych oraz zasad bezpieczeństwa. Chętni będą mogli skorzystać ze szkolenia w zakresie łączności w systemie GMDSS, nawigacji i locji morskiej, odbioru i wykorzystania prognoz pogody oraz MPDM (wszyscy otrzymają program edukacyjny MPDM >>>).- cena obejmuje: kojowe, paliwo, środki czystości jachtu, ubezpieczenie jachtu i załogi, pomoce nawigacyjne, wyżywienie skipera.
- składka na wyżywienie 300PLN oraz składka na opłaty portowe ok. 40 EUR rejsu zbierane będą na burcie i rozliczane w ostatnim porcie.
- koszty nie obejmują dodatkowych atrakcji w postaci wycieczek lądowych, wstępów, przejazdów, ubezpieczenia od KL i NNW itp.
- ostateczną decyzję o ilości oraz kolejności odwiedzanych miejsc podejmuje skiper w zależności od sytuacji hydro-meteorologicznej.


Zgłoszenie na rejs >>>
Co zabrać na rejs? >>>
Zachowanie na jachcie >>>
Pogoda >>>
Dojazdy i noclegi >>>

powrót


 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Aktualności SEAMASTERa