Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
KATAMARAN "SHANTIES"


Katamaran "SHANTIES" typu Leopard 46 jest dużą, luksusową jednostką, zbudowaną w 2007 roku w Cape Town, South Africa przez renomowaną firmę Robertson & Caine. Tylko katamarany typu Leopard pływają w dwóch największych, najdroższych i najbardziej znanych firmach czarterowych Sunsail i Moorings! Leopard 46 został zaprojektowany przez znana firmę Morrelli & Mevin, firmę, która między innymi zaprojektowała jeden z najszybszych regatowych katamaranów świata PlayStation oraz serię znanych, bardzo szybkich i drogich katamaranów turystyczno-regatowych Gunboat. Jest wyjątkowo udaną konstrukcją, która znakomicie łączy w sobie szybkość, wygodę i przestrzeń życiową. Jest tak udana, że bez większych zmian konstrukcyjnych ten sam model produkowany jest wciąż od 7 lat. Żadna inna firma na świecie nie wyprodukowała jeszcze tak wielu katamaranów jednego modelu. Konstrukcja ta zdobyła nagrodę Jachtu Roku przyznawaną przez prestiżowy magazyn Cruising World.
Leopard 46 ma cztery, duże 2-osobowe kabiny, każda z łazienką, w której znajduje się osobna kabina prysznicowa oraz elektryczna toaleta. Jacht ma dużą, wygodną kuchnię, obszerny salon i kokpit. Stół w salonie rozkłada się tworząc dodatkową, podwójną koję. W dziobach kadłubów znajdują się dwie pojedyncze kabiny (z dodatkową toaletą). Jacht na generator, oraz klimatyzację ,którą można używać nawet podczas postoju jachtu na kotwicy. Unikalne dla Leoparda 46 jest podniesione stanowisko sternika,co pozwala na znakomitą widoczność podczas manewrów. Z tego samego miejsca można obsługiwać wygodnie wszystkie żagle.
Wyposażenie: wysokiej jakości systemy nawigacyjne, autopilot, VHF radio, EPIRB, duży ponton z przyczepnym silnikiem 15KM, oceaniczny kajak, grill, radio/CD, gitara, sprzęt do snorklowania (ABC), TV/DVD, kuchenka mikrofalowa, lodówka, kostkarka do lodu, telefon komórkowy.

Podstawowe dane techniczne:
długość całkowita 14,20m
szerokość 7.6m
powierzchnia żagli 135m2
silniki 2x54KM


Zgłoszenie na rejs >>>
Co zabrać na rejs? >>>
Zachowanie na jachcie >>>
Pogoda >>>
Dojazdy i noclegi >>>

Źródło zdjęcia: armator

powrót
 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Aktualności SEAMASTERa