Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
REJSY NA ATLANTYKU: WYSPY KANARYJSKIE, MADERA, OD SZKOCJI PO ŚRÓDZIEMNE

Jeśli w ofercie nie ma rejsu jakiego szukasz, to możemy zorganizować go dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Napisz do nas!


Pokaż PO na większej mapie

Praktyka Oceaniczna: 18.04-09.05.2015 (21 dni)
Trasa:: Tenerifa (Wyspy Kanaryjskie)–Funchal (Madera)–Cadiz (Hiszpania)–Gibraltar-Malaga/Cartagena?–Ibiza i Palma da Majorka (Baleary)
"Praktyka Oceaniczna" to rejs przeznaczony przede wszystkim dla żeglarzy, którzy już pokosztowali słonej wody i chcieliby spróbować żeglugi po oceanie oraz nauczyć się czegoś przydatnego w jego trakcie. Licząca łącznie ok. 1500Mm trasa pozwala na zdobycie ok. 260-280h stażu, w tym 2/3 na wodach pływowych Oceanu Atlantyckiego. W trakcie rejsu chętni będą mogli uczestniczyć w szkoleniu z zakresu: meteorologii praktycznej (źródła informacji statystycznych i ich analiza, odbiór i analiza map faksymilowych, odbiór prognoz fonicznych, nawigacja meteorologiczna) oraz planowania rejsów (tzw. passage planning).
Tego nie nauczycie się tylko z książek! Zobacz relację z:
- Praktyki Oceanicznej 2010 >>>
- Praktyki Oceanicznej 2008 >>>

Jacht: typu Bavaria 45 z 2013 roku
Cena rejsu: równowartość 650EUR/os., 1230EUR przy rezerwacji kabiny 2 osobowej, 5% zniżki stali klienci i dla grup od 4 osób.
- cena obejmuje: czarter w pełni wyposażonego jachtu wraz z kaucją, sprzątaniem, pontonem z silnikiem oraz przygotowanie i prowadzenie rejsu przez skippera. Wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki firmowe oraz multimedialny program edukacyjny "Międzynarodowe Prawo Drogi Morskiej" >>>.
- przeloty tanimi liniami we własnym zakresie, ale możliwie dogodnym połączeniem w 2-3 grupach. Koszt lotów z/do Berlina to ok. 200-300EUR.
- składka (skipper jest z niej wyłączony) na wyżywienie, opłaty portowe i paliwo ok. 300EUR/os. zbierana na burcie i rozliczana w ostatnim porcie. Kaucja zwrotna 100EUR/os.
- koszty nie obejmują dodatkowych atrakcji w postaci wycieczek lądowych (polecana całodniowa na Maderze i półdniowa na Gibraltarze), wstępów, przejazdów, ubezpieczenia od KL i NNW itp.
- ostateczną decyzję o ilości oraz kolejności odwiedzanych miejsc podejmuje kapitan w zależności od sytuacji hydro-meteorologicznej.
- rejs będzie prowadził Andrzej Pochodaj

Rejsy na jachcie “HI-OCEAN” > >>>:

25.04-09.05.2015 (14 dni)
Trasa: Alesund-Szetlandy-Szkocja-Dublin
Cena rejsu: 3300PLN
09.05-23.05.2015 (14 dni)
Trasa: Dublin-La Coruna-Lizbona
Cena rejsu: 2500PLN
23.05-06.06.2015 (14 dni)
Trasa: Lizbona-Gibraltar-Alicante
Cena rejsu: 3300PLN


- cena obejmuje: czarter jachtu, ubezpieczenie jachtu, załogę stałą (bosman, kapitan), pomoce nawigacyjne, opłaty portowe.
- cena nie obejmuje: kasa jachtowa (na paliwo do jachtu, opłaty postojowe w portach i na trasie, składka po 50 euro/1 os.) i składka na jedzenie (ok. 120EUR) do rozliczenia po rejsie, dolot (do Alesundu, Dublina, Lizbony i Alicante latają tanie linie), sprzątanie jachtu 20 Euro. - Na czas rejsu zalecamy wykupienie indywidualnego ubezpieczenia od koszów leczenia za granicą i następstw nieszczęśliwych wypadków.
- Ostateczną decyzję o ilości odwiedzanych portów oraz trasie rejsu zawsze podejmuje Kapitan biorąc pod uwagę przede wszystkich warunki atmosferyczne, warunki nawigacyjne oraz bezpieczeństwo załogi.

Zgłoszenie na rejs >>>
Co zabrać na rejs? >>>
Zachowanie na jachcie >>>
Pogoda >>>
Dojazdy i noclegi >>>

powrót
 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Aktualności SEAMASTERa