Biblioteka

 
Czartery

 
Rejsy

 
Dla firm

 
Kursy specjalistyczne

 
Konsultacje

 
Pomoc w planowaniu rejsu

 
Szukasz skippera?

 
Przeprowadzanie jachtów

 
Last Minute! 
 
PRAKTYKA OCEANICZNA 2015: rejs z Wysp Kanaryjskich na Morze Śródziemne

Jeśli w ofercie nie ma rejsu jakiego szukasz, to możemy zorganizować go dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Napisz do nas!


Dla lepszej jakości ustaw rozdzielczość 480p

Jest to rejs przeznaczony przede wszystkim dla żeglarzy, którzy już pokosztowali słonej wody i chcieliby spróbować żeglugi po oceanie oraz nauczyć się czegoś przydatnego w jego trakcie. Licząca łącznie ok. 1500Mm trasa pozwala na zdobycie ok. 260-280h stażu, w tym 2/3 na wodach pływowych Oceanu Atlantyckiego. W trakcie rejsu chętni będą mogli uczestniczyć w szkoleniu z zakresu: meteorologii praktycznej (źródła informacji statystycznych i ich analiza, odbiór i analiza map faksymilowych, odbiór prognoz fonicznych, nawigacja meteorologiczna) oraz planowania rejsów (tzw. passage planning).
Zobacz relację z:
- Praktyki Oceanicznej 2010 >>>
- Praktyki Oceanicznej 2008 >>>

Tego nie nauczycie się tylko z książek!


Pokaż PO na większej mapie

PO: 18.04-09.05.2015 (21 dni)
Trasa:: Tenerifa (Wyspy Kanaryjskie)–Funchal (Madera)–Cadiz (Hiszpania)–Gibraltar-Malaga/Cartagena?–Ibiza i Palma da Majorka (Baleary)
Jacht: typu Bavaria 45 z 2013 roku
Cena rejsu: równowartość 650EUR/os., 1230EUR przy rezerwacji kabiny 2 osobowej, 5% zniżki stali klienci i dla grup od 4 osób.
- cena obejmuje: czarter w pełni wyposażonego jachtu wraz z kaucją, sprzątaniem, pontonem z silnikiem oraz przygotowanie i prowadzenie rejsu przez skippera. Wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki firmowe oraz multimedialny program edukacyjny "Międzynarodowe Prawo Drogi Morskiej" >>>.
- przeloty tanimi liniami we własnym zakresie, ale możliwie dogodnym połączeniem w 2-3 grupach. Koszt lotów z/do Berlina to ok. 200-300EUR.
- składka (skipper jest z niej wyłączony) na wyżywienie, opłaty portowe i paliwo ok. 300EUR/os. zbierana na burcie i rozliczana w ostatnim porcie. Kaucja zwrotna 100EUR/os.
- koszty nie obejmują dodatkowych atrakcji w postaci wycieczek lądowych (polecana całodniowa na Maderze i półdniowa na Gibraltarze), wstępów, przejazdów, ubezpieczenia od KL i NNW itp.
- ostateczną decyzję o ilości oraz kolejności odwiedzanych miejsc podejmuje kapitan w zależności od sytuacji hydro-meteorologicznej.
- rejs będzie prowadził Andrzej Pochodaj


Jacht:
Jacht typu Bavaria 45 (długość 13.45m, rok prod. 2013) posiada 4 dwuosobowe kabiny, 3 łazienki oraz obszerną mesę z kambuzem. Jednostka wygodna i bezpieczna wyposażona w rolfok, GPS-chartplotter, autopilot, elektryczną windę kotwiczną, lodówkę, CD-player, ciepłą wodę, prysznic pokładowy, ponton z silnikiem.

Zgłoszenie na rejs >>>
Co zabrać na rejs? >>>
Zachowanie na jachcie >>>
Pogoda >>>
Dojazdy i noclegi >>>Autor zdjęć: Andrzej Pochodaj

powrót


 
 
 
 
Kontakt

 
Załoga SEAMASTER

 
Aktualności

 
Newsletter

 
Powiadom znajomego

 
Do ulubionych

 
Ankieta


 
(C) 2005 Seamaster.pl :: Zastrzeżenia prawne :: Mapa serwisu :: Thanks :: Cape Otway
Aktualności SEAMASTERa